Запущено серію відео про те, як EdCamp Ukraine впливає на освітян
ПОМНОЖИМО ЦЕ НА 10 000! ЯК EDCAMP UKRAINE ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ ПЕДАГОГІВ.
ІСТОРІЯ ПЕРША: МАЙЯ ТУТАЄВА, С. ХМЕЛЬОВЕ
Уже протягом трьох років ми працюємо у сфері підвищення кваліфікації вчительства середніх шкіл. Ми починали тоді, коли, як сказали б американці, в Україні взагалі не було такого «ринку». За три роки ми змогли провести 3 національні (не)конференції, 35 регіональних (у цьому навчальному році їх буде ще 47), привезли до України Всесвітній день гідності й Молодь дебатує, а також запустили ЕдМандри до різних країни світу.
Команда EdCamp Ukraine взяла участь у розробці концепції Нової української школи, разом із Міністерством освіти і науки позбавила педагогів обов’язку вести облік дітей за територією обслуговування (мікрорайонів!) і провела антидискримінаційну експертизу 270 підручників і 30 програм.
Можна не повірити, але ми – невеличка неприбуткова громадська організація, яка змогла зробити всі ці речі, не маючи зарплат і офісу. Тривалий час ми вкладали власні кошти, бо нам не все одно, у яких школах будуть навчатися наші та інші українські діти.
«Вбила у собі раба», «завдяки EdCamp`у вирішила залишитися у професії», «діти почали слухати мене більш уважно», «після (не)конференції знову повірила в янголів-охоронців» – за цей час ми отримали безліч листів зі словами вдячності й історіями про, як EdCamp Ukraine змінив професійне і особисте життя педагогів.
І ми подумали, що ці історії варті того, щоб про них знали не тільки ми.
Тож поїхали Україною і зняли серію міні-фільмів.
Ці історії змушували нас і плакати, і сміятися.
Ці історії надзвичайні.
Вони надихають і навчають.
Вони про тих, хто трансформують себе і інших.
Отож, історія перша – про Mayya Tutaeva, директорку Хмелівської ЗОШ, Кіровоградської області: https://youtu.be/hcFSLLCDTps.
За рік ми хочемо 10 000 таких історій! Підтримаєте нас на «Спільнокошті»: https://biggggidea.com/project/edcampukraine2017?
Запрошуємо до перегляду!