Розіслано сертифікати і подарунки за серпневими (не)конференціями у форматі EdCamp 2019 р.
У чому була родзинка Вашого заходу? Таке питання ми поставили всім, хто заповнили рефлексійну форму щодо проведення серпневої (не)конференції у 2019 році. Ось які відповіді ми отримали:
- "Вчительський лазерний флешмоб".
- "На мою думку, це була панельна дискусія (без кольорових карток) "Готовність вчителів, керівників закладів освіти, учнів, батьків, органу місцевого самоврядування до партнерської діяльності з метою створення нового сучасного освітнього середовища". Не дивлячись не те, що це було вперше - вийшло дуже цікаво, а головне по справжньому."
- "Флешмоб від педагогів школи під час відкриття (не)конференції, яскраві фотозони, конкурс селфі, цікаві експерти, учасниками конференції стали не лише педагоги, а й учні та батьки."
- "Вправа "очікування", використовуючи онлайн-сервіс Mentimeter, експерти з Державної служби якості освіти та Миколаївського інституту післядипломної педагогічної освіти, відповіді на запитання учасників підготували у вигляді QR кодів і розмістили у холі будинку культури."
- "1) всі вчителі подали заявки на вчительську сесію, 2) кожен третій педагог гімназії провів власну сесію (3 експерти + 8 вчителів-спікерів), 3) фотоконкурс «Схопи лайки», за три години заходу переможниця схопила 63 лайки свого фото з (не)конференції, 4) 2 вересня для гімназистів пройшли (НЕ)уроки, що проводили (НЕ)вчителі - учні та батьки. У гімназистів була можливість обрати собі (НЕ)урок за смаком. На вибір: представлені 24 (НЕ)уроки № 1 і 24 (НЕ)уроки № 2."
- "Панельна дискусія була дуже цікавою! Як готувати дітей до життя у світі, що змінюється так швидко? Що вивчати і навіщо? Як розібратися, що справді цінного може дати дитячий садочок, школа, позашкільний заклад кожній конкретній дитині?
Ці та багато інших запитань обговорювали на панельній дискусії з інтеракцією представники влади, молоді, батьків та громадських організацій та освітянами міста.
Дискусія, модератором якої була випускниця СЗОШ № 1, журналістка, спеціальна кореспондентка каналу “1+1”, Ковтун Валерія, була нестандартною, насиченою новими форматами та інноваціями.
Бліц-опитування за допомогою інтерактивних карток було для багатьої відкриттям."
- "1. Освітній квест з теми події. Педагогам потрібно було зібрати підказки-ключі - зашифровані слова, які потрібно було розшифрувати та визначити, що їх об'єднує. Це були такі слова: мета, довіра, однодумці, ролі, правила, відповідальність, комунікація. Всі вони мають відношення до поняття команда.
2. Виступи у форматі TED. 4 коліжанки заохочували бути активними в у своєму професійному розвитку та долучалися до участі у заходах практичного спрямування.
3. На захід прийшли колеги з інших шкіл. Маємо надію що рух EdCamp буде поширюватися нашим містом."
- "Ігри і тренінги для батьків, щоб вони могли відчути себе на місці дітей."
- "Виїзна -проводилась на території турбази "Над стрипою", переважно на лоні природи (ліс, озеро, гори, тишина), програма на другий день формувалася на місці за правилом "вільної ноги", вчительські сесії проводились аж у дві паралелі, для всіх учасників (не)конференції було проведено майстер-клас з танців!"
У другій половині серпня цього року – згідно з отриманою нами звітності – відбулося 30 серпневих (не)конференцій на всіх рівнях управління освітою і загалом вони залучили понад 5 000 осіб.
Спасибі всім за те, що вчасно поділилися підсумковою інформацією, завдяки її візуалізації ми ще раз пересвідчуємося, що спільнота відповідального вчительства – неабияка сила! Усім вам уже було надіслано друковані сертифікати із ручками-флешками з усіма матеріалами П'ятої національної (не)конференції EdCamp Ukraine 2019!